Nowy zarząd

Nowe trio poprowadzi Global Shapers Warsaw Hub w 2020/2021

Po roku pełnym sukcesów i nowych inicjatyw warszawski Hub żegna się z zarządem kadencji 2019/2020 i przygotowuje do zmiany na wybrany w marcu zarząd 2020/2021. Bardzo dziękujemy Kasi Wszole, Wiktorii Przybylskiej i Alessandro Tofaniemu za ich ciężką pracę, zaangażowanie i przede wszystkim serce włożone w nasze działania.

Zgodnie z zasadami Global Shapers Community, co roku odbywają się wybory, w których wybierany jest nowy kurator i jego zastępca. Zarząd uzupełnia ‘outgoing curator’ – kurator, który właśnie zakończył swoją kadencję. Nowy zarząd obejmie swoje obowiązki 1 lipca każdego roku.

Na szczęście jeszcze nie żegnamy się z Kasią, Wiki i Ale. Kasia przejmie rolę ‘outgoing curator’, Wiki została wybrana na nowego kuratora, a Alessandro odchodzi na zasłużoną shaperską emeryturę – zostaje alumnem, co wcale nie oznacza wyłączenia się z życia hubu.

Do zarządu w roli vice kuratora dołączy Asia Jasińska, shaperka od 2018 roku, która wcześniej brała udział w realizacji projektu „Polska – Ojczyzna Tolerancji” i wspierała hub przewodząc zespołowi Legal & HR.